• Zamknięte:
Aukcja zamknięta

Osiągnięta cena rezerwacji

Do oferty i opłaty wpisowej zostanie doliczone 25% VAT (1 700 SEK bez VAT).
Oferty (16st)CzasOferenci
70 000 SEK7
46 000 SEK2
44 000 SEK1
42 000 SEK7

Finansowanie

60 Księżyc
7 000 SEK10 %
Przybliżony koszt miesięczny
Ostateczny koszt miesięczny jest indywidualny i ustalany po sprawdzeniu zdolności kredytowej. Kalkulacja opiera się na 10% wartości rezydualnej. Więcej informacji o finansowaniu.

Wywrotnica taśm Canycom S100

Marka i model:
Canycom S100
Numer obiektu:
O-000001590
Sprzedawcy:
Firma
Lokalizacja:
Sztokholm

Informacje techniczne

Wozidło gąsienicowe Canycom S100 Marka: Canycom Model: S100 Paliwo: Diesel Moc silnika: 11 kW Godziny pracy: 1006 h Waga: 1000 kg Maksymalne obciążenie: 1000 kg Długość:

2705 mm Szerokość: 1025 mm Wysokość: 2345 mm Typ gąsienic: gumowe Szerokość gąsienic: 230 mm Serwis: Ostatnia usługa została wykonana około 100 godzin temu w autoryzowanym warsztacie.

Dostępna dokumentacja: - Nowy pasek napędowy i pasek olejowy - Nowe gąsienice - Nowy olej i filtr oleju Uwagi: - Kilka pęknięć wokół mocowania do łyżki, zobacz zdjęcia, aby uzyskać więcej informacji. W przeciwnym razie nie ma znanych usterek ani uszkodzeń.
Ważne informacje

Ważne informacje

Pamiętaj, że jako kupujący masz daleko idący obowiązek zbadania sprawy. Odbierając przedmiot aukcji, jesteś zobowiązany do poinformowania Maskinera , jeśli uznasz, że przedmiot znacząco różni się od przedstawionej dokumentacji aukcyjnej. Należy pamiętać, że musi to nastąpić przed opuszczeniem serwisu przez przedmiot aukcji.

Nie jest możliwe złożenie reklamacji na przedmiot aukcji, który został uznany za wadliwy funkcjonalnie lub jako część zamienna. Samochody osobowe i lekkie ciężarówki o szacunkowej wartości poniżej 40 000 SEK są klasyfikowane jako wadliwe/części zamienne i nie mogą być reklamowane.

Należy pamiętać, że wszystkie przedmioty wystawione na aukcji Maskinera.se znajdują się na miejscu u właściciela.

Dlaczego warto wybrać Maskinera