• Zamknięte:
Aukcja zamknięta

Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Do oferty i opłaty wpisowej zostanie doliczone 25% VAT (14 400 SEK bez VAT).
Oferty (104st)CzasOferenci
556 000 SEK7
554 000 SEK9
552 000 SEK7
A550 000 SEK9

Finansowanie

60 Księżyc
55 600 SEK10 %
Przybliżony koszt miesięczny
Ostateczny koszt miesięczny jest indywidualny i ustalany po sprawdzeniu zdolności kredytowej. Kalkulacja opiera się na 10% wartości rezydualnej. Więcej informacji o finansowaniu.

Koparka Volvo EC220EL

Marka i model:
Volvo EC220EL
Numer obiektu:
O-000003440
Sprzedawcy:
Firma
Lokalizacja:
Värmdö

Informacje techniczne

Koparka Volvo EC220EL

Marka: Volvo
Model: EC220EL
Rok modelowy: 2016
Godziny pracy: 5038/h
Numer seryjny: VCEC220ET0032074

Moc silnika: 129 kW
Mocowanie osprzętu: S70
Szerokość gąsienic: 600 mm
Waga: 25100 kg

Wyposażenie:
- Titlrotator Engcon EC226PS
- Centralne smarowanie
- Kamera cofania
- Podgrzewacz oleju napędowego
- Pompa zbiornikowa
- Dźwignie wacików
- Adblue
- Hydraulika młota
- Hydraulika skarpowa
- - -. Bluetooth
- AC

Serwis / konserwacja
- Ostatni serwis został wykonany przez Swecon około 200 godzin temu
- Nowe nachylenie wirnika 2020
- Nowa chłodnica klimatyzacji
- Nowa pompa wodna

Uwaga:
- Pęknięcie w przedniej szybie

W przeciwnym razie brak znanych usterek lub uszkodzeń maszyny. W pełni funkcjonalny według obecnego właściciela, a maszyna była w produkcji do momentu rozpoczęcia aukcji.

Odpowiedzialny pośrednik: Filip Multan
Tel: +46 73-097 39 78
Mail: filip.multan@maskinera.se
Ważne informacje

Ważne informacje

Pamiętaj, że jako kupujący masz daleko idący obowiązek zbadania sprawy. Odbierając przedmiot aukcji, jesteś zobowiązany do poinformowania Maskinera , jeśli uznasz, że przedmiot znacząco różni się od przedstawionej dokumentacji aukcyjnej. Należy pamiętać, że musi to nastąpić przed opuszczeniem serwisu przez przedmiot aukcji.

Nie jest możliwe złożenie reklamacji na przedmiot aukcji, który został uznany za wadliwy funkcjonalnie lub jako część zamienna. Samochody osobowe i lekkie ciężarówki o szacunkowej wartości poniżej 40 000 SEK są klasyfikowane jako wadliwe/części zamienne i nie mogą być reklamowane.

Należy pamiętać, że wszystkie przedmioty wystawione na aukcji Maskinera.se znajdują się na miejscu u właściciela.

Dlaczego warto wybrać Maskinera