• Zamknięte:
Aukcja zamknięta

Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Do oferty i opłaty wpisowej (5 500 SEK bez VAT) zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 25%.
Oferty (57st)CzasOferenci
218 000 SEK7
170 000 SEK7
168 000 SEK3
166 000 SEK7

Finansowanie

60 Księżyc
21 800 SEK10 %
Przybliżony koszt miesięczny
Ostateczny koszt miesięczny jest indywidualny i ustalany po sprawdzeniu zdolności kredytowej. Kalkulacja opiera się na 10% wartości rezydualnej. Więcej informacji o finansowaniu.

Maszyna ładująca Kramer 5085 z osprzętem

Marka i model:
Kramer 5085
Numer obiektu:
O-000001545
Sprzedawcy:
Firma
Lokalizacja:
Norrtälje

Informacje techniczne

Ładowarka Kramer 5085 z osprzętem

Marka: Kramer
Model: 5085
Rok: 2018
Godziny pracy: 5629/h
Numer seryjny: 353110691
Mocowanie osprzętu: Kramer

Wyposażenie:
- Joystick
- Funkcja 3e
- AC

Wymiary i waga:
Długość (m): 5,5 z łyżką do żwiru Szerokość (m): 5,5 z łyżką do żwiru łyżka do żwiru
Szerokość (m): 1,75
Wysokość (m): 2,55

Osprzęt:
- Pług składany Siringe Teknik 2022
- Łyżka do posypywania piaskiem Siringe Teknik 2022
- Widły
- Łyżka do żwiru

Uwagi:
- Uszkodzony olej Rotella
- Uszkodzony olej Tuta
- Brakująca wykładzina w kabinie

Serwis:
- Maszyna była serwisowana w regularnych odstępach czasu pod własnym nadzorem.

Poza tym brak znanych usterek lub uszkodzeń maszyny.
Ważne informacje

Ważne informacje

Pamiętaj, że jako kupujący masz daleko idący obowiązek zbadania sprawy. Odbierając przedmiot aukcji, jesteś zobowiązany do poinformowania Maskinera , jeśli uznasz, że przedmiot znacząco różni się od przedstawionej dokumentacji aukcyjnej. Należy pamiętać, że musi to nastąpić przed opuszczeniem serwisu przez przedmiot aukcji.

Nie jest możliwe złożenie reklamacji na przedmiot aukcji, który został uznany za wadliwy funkcjonalnie lub jako część zamienna. Samochody osobowe i lekkie ciężarówki o szacunkowej wartości poniżej 40 000 SEK są klasyfikowane jako wadliwe/części zamienne i nie mogą być reklamowane.

Należy pamiętać, że wszystkie przedmioty wystawione na aukcji Maskinera.se znajdują się na miejscu u właściciela.

Dlaczego warto wybrać Maskinera